Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Russell Hobbs

Żelazko parowe Russell Hobbs 14993-56

Żelazko parowe  Russell Hobbs 14993-56
Żelazko parowe Russell Hobbs 14993-56

Kod EAN 4008496726332

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

130,00 zł

szt.

Blender ręczny Russell Hobbs 22240-56 200 W biały

Blender ręczny Russell Hobbs 22240-56 200 W biały
Blender ręczny Russell Hobbs 22240-56 200 W biały

Kod EAN 4008496852949

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

100,00 zł

szt.

Russell Hobbs EASY STORE PLUG & WIND 18617-56

Russell Hobbs EASY STORE PLUG & WIND 18617-56
Russell Hobbs EASY STORE PLUG & WIND 18617-56

Kod EAN 4008496781621

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

120,00 zł

szt.

Russell Hobbs Kitchen Collection 19460-56 Zielony

Russell Hobbs Kitchen Collection 19460-56 Zielony
Russell Hobbs Kitchen Collection 19460-56 Zielony

Kod EAN  4008496763702 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

170,00 zł

szt.

Sokowirówka 3 w 1 Russell Hobbs Ultimate Juicer, wyciskarka , blender

Sokowirówka 3 w 1 Russell Hobbs Ultimate Juicer, wyciskarka , blender
Sokowirówka 3 w 1 Russell Hobbs Ultimate Juicer, wyciskarka , blender

Kod EAN 4008496893539

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

529,00 zł

szt.

Russell Hobbs Blender ręczny Desire 3w1, 500 W

Russell Hobbs Blender ręczny Desire 3w1, 500 W
Russell Hobbs Blender ręczny Desire 3w1, 500 W

EAN 5038061167764

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

200,00 zł

szt.
Promocje
PARKSIDE Pompka PALP 20-Li B2 (bez akumulatora i ładowarki)
PARKSIDE Pompka PALP 20-Li B2 (bez akumulatora i ładowarki)

99,99 zł

Cena regularna: 150,00 zł

Najniższa cena: 89,99 zł
szt.
Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 8/­256GB Midnight Black
Smartfon Xiaomi Redmi Note 14 Pro 4G 8/­256GB Midnight Black

919,99 zł

Cena regularna: 1 100,00 zł

Najniższa cena: 819,99 zł
szt.
Akumulatorowa podkaszarka kosa PARKSIDE 20 V PRTA 20-Li aku + ładowarka
Akumulatorowa podkaszarka kosa PARKSIDE 20 V PRTA 20-Li aku + ładowarka

219,99 zł

Cena regularna: 260,00 zł

Najniższa cena: 219,99 zł
szt.
LEGO CIty Pościg radiowozu za muscle carem 60415
LEGO CIty Pościg radiowozu za muscle carem 60415

62,00 zł

Cena regularna: 100,00 zł

Najniższa cena: 100,00 zł
szt.
AKUMULATOROWA DMUCHAWA DO LIŚCI ODKURZACZ ROZDRABNIACZ 3W1 NA 2 AKU =40V   PLSBA 40-Li A1 Parkside
AKUMULATOROWA DMUCHAWA DO LIŚCI ODKURZACZ ROZDRABNIACZ 3W1 NA 2 AKU =40V PLSBA 40-Li A1 Parkside

399,99 zł

Cena regularna: 450,00 zł

Najniższa cena: 419,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium